PAR MUMS


e-silva.lv

www.e-silva.lv ir meža izsoļu platforma, kuru uztur sabiedrība ar ierobežotu atbildību FOREST MENTOR GROUP, kas  ir Latvijas uzņēmums ar  specializāciju meža izsoļu organizēšanā un mežu apsaimniekošanā. E-silva.lv nav vienkārši interneta vietne, bet sistēma, kurā mežizstrādes uzņēmumi, vietējie un ārvalstu investori sacenšas par iespēju iegādāties koku ciršanas tiesības un meža īpašumus.

Mēs piedāvājam atklātas, caurspīdīgas cirsmu un meža īpašumu izsoles, kuras ir maksimāli godīgas, drošas un izdevīgas gan meža īpašniekiem, gan pircējiem. Mēs iestājamies par godīgiem, pārskatāmiem, ātriem un kvalitatīviem darījumiem ar mežu!

Mūsu uzņēmumā strādā savas jomas profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi, tāpēc, izvēloties sadarboties ar mums, Jūs iegūsiet augstvērtīgu servisu. Mēs ar rūpību, kompetenci un precizitāti attiecamies pret jebkuru uzdoto uzdevumu, lai tas tiktu paveikts vislabākajā kvalitātē.

Mūsu vīzija

Mēs vēlamies padarīt Latvijas privāto mežu sektoru par sakārtotu, stabilu un plaukstošu vidi!

Mūsu misija

Godprātīgs un visaugstākajā kvalitātē paveikts darbs meža un tā īpašnieka labā.

Sociālā atbildība

“Ikviens rūpējas par sevi, saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem, nākamajām paaudzēm, vidi un dabu.”
/fragments no Latvijas Republikas Satversmes preambulas/

FOREST MENTOR GROUP iestājas par sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību, balstoties uz ilgtspējīgas attīstības principu un Latvijas Republikas Satversmi  -  saudzīgi rūpējoties gan par dabas resursiem un vidi, gan par līdzcilvēkiem. Mūsu uzņēmējdarbība ir iespējama, pateicoties sabiedrībai, kurā mēs dzīvojam un strādājam, tādēļ mēs priecājamies par iespēju sabiedrībai arī dot, sniedzot atbalstu jauniešu organizācijām, talantīgiem bērniem un senioriem.