Loading...

Par mums

e-Silva logotips

e-Silva ir meža izsoļu platforma, kuru uztur sabiedrība ar ierobežotu atbildību FOREST MENTOR GROUP.

SIA "Forest Mentor Group" ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi cirsmu un meža īpašumu tirdzniecībā un apsaimniekošanā. e-Silva.lv ir visaptveroša Latvijas meža nozares sistēma, kurā mežizstrādes uzņēmumi, vietējie un ārvalstu investori sacenšas par iespēju iegādāties koku ciršanas tiesības un meža īpašumus.

Aizvadītā gada laikā meža īpašnieki, izmantojot e-Silva izsoļu sistēmu, veiksmīgi noslēguši 247 darījumus.

e-Silva logotips
Atklāts, godīgs, caurspīdīgs

Mēs piedāvājam atklātas, caurspīdīgas cirsmu un meža īpašumu izsoles, kuras ir maksimāli godīgas, drošas un izdevīgas gan meža īpašniekiem, gan pircējiem. Mēs iestājamies par godīgiem, pārskatāmiem, ātriem un kvalitatīviem darījumiem ar mežu!

Vīzija

Mēs vēlamies padarīt Latvijas privāto mežu sektoru par sakārtotu, stabilu un plaukstošu vidi!

Misija

Godprātīgs un visaugstākajā kvalitātē paveikts darbs meža un tā īpašnieka labā.

Darba kultūra

SIA "Forest Mentor Group" daudzu gadu pieredze darījumu ar mežu organizēšanā, ļauj meža īpašniekiem piedāvāt maksimāli kvalitatīvu, ērtu un efektīvu meža pārdošanas procesu, kā arī izstrādāto platību atjaunošanu un kopšanu meža īpašnieka vēlamajā apjomā. Mēs sniedzam augstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu jautājumos par mežu, tā pārdošanu, atjaunošanu un juridiski sarežģītu situāciju atrisināšanu.

Profesionāla komanda

Mūsu uzņēmumā strādā savas jomas profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi, tāpēc, izvēloties sadarboties ar mums, Jūs iegūsiet augstvērtīgu servisu. Mēs ar rūpību, kompetenci un precizitāti attiecamies pret jebkuru uzdoto uzdevumu, lai tas tiktu paveikts vislabākajā kvalitātē.

Normunds Valts Štolcers

Normunds Valts Štolcers

Pardošanas un klientu apkalpošanas daļas vadītajs

Aivars Mālnieks

Aivars Mālnieks

Reģionālās nodaļas vadītājs

Krišjānis Siliņš

Krišjānis Siliņš

Reģionālās nodaļas vadītājs

Mārtiņš Pavārs

Mārtiņš Pavārs

Reģionālās nodaļas vadītājs

Nora Krēgere

Nora Krēgere

Izsoļu sistēmas administratore

Sandis Gadišķis

Sandis Gadišķis

Aktualitātes

Skujkoku mežs vasarā

Koksnes tirgus cenu 2024. gada jūnija pārskats

2024-06-13

Latvijas kokmateriālu tirgus 2024. gada pirmajā pusē ir pieredzējis vairākas būtiskas tendences un izmaiņas koksnes cenās, kas atspoguļo gan sezonālos, gan ekonomiskos faktorus. Vasara ir būvniecības darbu sezona, kas ierasti ietekmē skujkoku zāģbaļķu cenas tām paaugstinoties. Pozitīvu iespējamu skujkoku zāģbaļķu cenu pieaugumu iezīmē arī kreditēšanas procentu likmju samazināšana pēc būtiskas pauzes.

Lasīt visu rakstu

Atsauksmes