Loading...

Pircējiem

e-silva elektronisko izsoļu sistēma

e-silva ir cirsmu un meža īpašumu elektronisko izsoļu sistēma, kas nodrošina pilna servisa pakalpojumu, no iegādes līdz juridiskam atbalstam, īpašumtiesību nostiprināšanā. Izsoles objektus var iegādāties juridiskas personas, kas reģistrētas Eiropas Savienībā.

Reģistrācija un līgums

Lai piedalītos mežu e-izsolēs, vispirms jāreģistrējas kā izsoles dalībniekam. Dalībnieka profila izveide ir ātra un vienkārša.

Pēc reģistrācijas ar jums sazināsies mūsu pārstāvis, lai precizētu detaļas un vienotos par ērtāko veidu dalībieka līguma parakstīšīnai. Līgumu iespējams arī parakstīt izmantojot drošu elektronisko parakstu.

Drošības depozīts

Depozīts kalpo kā apliecinājums tam, ka persona, kas veikusi reģistrāciju ir reāla un tai ir tiesības rīkoties ar pārstāvētā uzņēmuma naudas līdzekļiem.

Sistēmas lietotāji

Piedalīties izsolēs, izdarot solījumus, var persona, kura veikusi reģistrāciju, kā arī šīs personas pievienoti papildus lietotāji.

Izsoles norise

Pēc līguma parakstīšanas un drošības depozīta iemaksas jums ir tiesības veikt neierobežotu solījumu skaitu par visām cirsmām un mežu īpašumiem, kas tiek piedāvāti elektronisko izsoļu sistēmā e-silva.

Izsoles dalībnieki veic solījumus ar augšupejošu soli. Ja izsolei atvēlētā laika pēdējā minūtē tiek veikts jauns solījums, izsole pagarinās vēl par vienu minūti un noslēdzas, kad veselu minūti nav saņemts neviens jauns solījums cenas paaugstināšanai.

Izsoles izziņošana

Visas jaunākās izsludinātās izsoles jūs variet apskatīt izsoļu sistēmā e-silva.lv. Reģistrēti dalībnieki saņem personīgu ziņu par jauniem izsoļu objektiem.

Darījuma organizēšana: cirsma

Ja izsolē pārdota cirsma, tad uzreiz pēc izsoles beigām mūsu jurists sagatavos pirkuma līgumu, un organizēs līguma parakstīšanu. Naudu par pārdoto cirsmu jūs savā kontā saņemiet dažu dienu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Darījuma organizēšana: meža īpašums

Ja izsolē pārdots meža īpašums, uzreiz pēc izsoles beigām mūsu jurists sagatavos pirkuma līgumu, un organizēs tā parakstīšanu:

  • Uzreiz pēc izsoles mūsu jurists sagatavos pirkuma līgumu;
  • Nosūtīsim iesniegumu pašvaldībai, lai saņemtu atteikumu no pirmpirkuma tiesībām;
  • Abas puses notāra klātbūtnē parakstīs nostiprinājuma lūgumu. Ja gan pircējs, gan pārdevējs lieto elektronisko parakstu, tad iespējams izmantot diginotāra pakalpojumus, parakstot nostiprinājuma lūgumu, kas šo procedūru padara ātru un vieglu;
  • Pēc nostiprinājuma lūguma parakstīšanas pircējs pārskaita naudu pārdevējam, ja vien pirkuma līgums to neparedz citādāk.